Wybierz interesujący Cię temat:

O nas

Luxdentica to jedna z najnowocześniejszych klinik stomatologicznych w Krakowie, wyróżniająca się znakomitymi osiągnięciami. O zdrowy i piękny uśmiech swoich Pacjentów dba każdy współpracujący z nami dentysta. Bogate praktyczne doświadczenie i szeroka, ciągle pogłębiana wiedza pracujących w klinice specjalistów sprawia, że Luxdentica to synonim kompleksowego bezbolesnego i przyjaznego leczenia zębów. Dzięki korzystaniu z zaawansowanego sprzętu medyczno-diagnostycznego i najnowszych technologii, klinika świadczy usługi stomatologiczne na najwyższym poziomie. Wybudowanie jej w spokojnej i bezpiecznej okolicy z dobrym połączeniem komunikacyjnym sprawia, że dojazd do niej jest wyjątkowo prosty i komfortowy.

Naszą misją jest dbanie o piękny i zdrowy uśmiech Was wszystkich. W naszej klinice każdy stomatolog sprawujący nad pacjentem opiekę, to wybitny specjalista z danej dziedziny stomatologii. Dzięki temu Luxdentica gwarantuje najwyższą jakość usług oraz precyzję przy wykonywaniu nawet najdrobniejszych zabiegów. Dostęp do szerokiej wiedzy i ogromnego doświadczenia specjalistów zatrudnionych w Centrum Stomatologicznym Luxdentica pozwala po dokładnym zbadaniu Pacjenta wybrać najlepszą metodę Jego leczenia. W naszej ofercie znajduje się między innymi skuteczna ortodoncja i periodontologia, wykonujemy także implanty.

Wyjątkową pozycję naszej Kliniki potwierdza również jej ocena w oczach Pacjentów. Luxdentica odbierana jest jako miejsce przyjazne dla Każdego. Tak dobrą i ugruntowaną opinię zyskaliśmy dzięki indywidualnemu podejściu do potrzeb Pacjenta. Starając się sprostać oczekiwaniom każdej osoby odwiedzającej nasze gabinety, zapewniamy bezbolesne i bezstresowe leczenie zębów oraz metody dające najlepsze efekty w każdym indywidualnym przypadku.

Centrum Stomatologiczne Luxdentica – Kraków, ulica Przemiarki 23 lok 5 – zapraszamy serdecznie!
 
 
Poznaj nas bliżej
Zeskanuj kod smartfonem
NZOZ Centrum Stomatologii
LUXDENTICA

30-383 Kraków,
ul. Przemiarki 23 lok 5
tel. 12 44 55 665,
email: recepcja@luxdentica.pl
Nasz gabinet: